SEZONOWA REGENERACJA SKÓRY ! ! !

Zabiegi Focus RF+

Zabiegi ujędrniające i modelujące na maszynie Focus RF+ zostały wyróżnione, na rynku kosmetycznym, uzyskując nagrodę "LAUR KOSMETOLOGII 2014". Maszyna Focus RF+ emituje , wysokiej technologii fale radiowe, które podgrzewają tkankę do temp. 60 stopni Celsjusza. Tylko urządzenia, podgrzewające tkanki do podanej temperatury, dają maksymalny efekt obkurczenia włókien kolagenowych. Nowe włókna kolagenowe powstają w skórze do 3 miesięcy po zabiegu, zagęszczając skórę, oprawiając jej owal i ujędrnienie. Stawiamy na jakość i zaawansowaną kosmetologię!!! Serdecznie polecamy!!! wszystkie. Pobudza syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, regeneruje sieć naczyń włosowatych w skórze oraz hamuje aktywność enzymów odpowiedzialnych za powstawanie przebarwień. Badania naukowe potwierdzają widoczne efekty po 4 tygodniach stosowania preparatów z retinolem.

Więcej informacji w zakładce Zabiegi specjalistyczne (Focus RF+)...

Retinol.... Złoty standard odmładzania !

Retinol jest pochodną witaminy A. Jego wpływ na skórę jest imponujący. Działa na poziomie molekularnym. Wnika do komórek , pobudzając wszystkie niezbędne procesy związane z regeneracją skóry. Pobudza syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, regeneruje sieć naczyń włosowatych w skórze oraz hamuje aktywność enzymów odpowiedzialnych za powstawanie przebarwień. Badania naukowe potwierdzają widoczne efekty po 4 tygodniach stosowania preparatów z retinolem.

W preparatach firmy  Arkana zawarta jest maksymalna, dopuszczalna w kosmetykach, koncentracja retinolu 0,3%. Działanie retinolu wsparte jest działaniem kwasu ferulowego i witamin E i C.

Arkana oferuje Państwu, zestaw kosmetyków do pielęgnacji domowej z retinolem. Linia przeznaczona dla osób powyżej 35 r.ż. regulująca procesy rogowacenia  i regenerująca skórę. Pielęgnacja domowa obejmuje krem na dzień, na noc oraz krem pielęgnujący okolice oczu.

Serdecznie polecamy!!!

Polecamy NOWE podkłady kamuflujące z Firmy Arkana. Fluidy kryjący( skóra naczyniowa), liftujący( skóra dojrzała) oraz matujący(skóra przetłuszczająca się) występują każdy w dwóch odcieniach.

Szukasz odpowiedniego dla siebie podkładu?
Zapraszamy do wypróbowania Fluidów Arkana!!!