O nas

Salon Kosmetyczny Elle Dorado- Wytwórnia piękna, został utworzony z pasji do kosmetologii i z myślą o Twoich potrzebach.

Znajduje to odzwierciedlenie, w szerokim wachlarzu proponowanych usług. Zabiegi wykonywane są na sprawdzonych markach kosmetyków profesjonalnych oraz w oparciu o doświadczenie, nieustannie podnoszącego swoje kwalifikacje personelu.

Dewizą Salonu jest perfekcjonizm, dążenie do zachowania zdrowej, pięknej skóry. Każdy zabieg dobierany jest indywidualnie, tak by zaspokoić każdą aktualną potrzebę klienta. Przytulny wystrój oraz profesjonalny personel Salonu tworzą przyjemną atmosferę wykonywanych zabiegów. Salon oferuje również zabiegi z zakresu podologii, czyli specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Wśród nich znajdują się , m.in. usuwanie odcisków i modzeli, korygowanie wzrostu wrastających paznokci, pielęgnacja pękających pięt( rozpadlin). Salon proponuje również zabiegi z zakresu makijażu permanentnego, który od niedawna stał się jednym z docelowych kierunków, w których cały czas podnosimy kwalifikacje.  Od września Elle Dorado - Wytwórnia Piękna, współpracuje z Adrianną Swornowską- wieloletnim praktykiem w zakresie medycyny estetycznej.

Wspólnie wychodzimy naprzeciw wszystkim potrzebom naszych klientek!!!

Zapraszam Wszystkich zainteresowanych przeniesieniem się do świata współczesnej kosmetyki, ucieczką od codziennego zgiełku i wygospodarowaniem chwili dla siebie. W Elle Dorado wspólnie znajdziemy sposób na wydobycie tego co piękne, z każdego kto odwiedzi nas z odrobiną dobrej energii:)

mgr Dorota Skowron

Linergistka

Lic. kosmetolog ze specjalizacją ds. podologii.

  

Specjalizuję się w wykonywaniu makijażu permanentnego oraz zabiegów z zakresu pielęgnacji twarzy. Uzyskałam również dyplom w zakresie specjalizacji ds. podologii (pedicure specjalistyczny).